Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Skrydis oro balionu virš Jūsų miesto

Prekės kodas: SOB_JUSM
nuo 105,00 €
Pristatymo terminas: 1- 2 dienas

Aprašymas

Niekada arba labai retai matai oro balionus virš savo gyvenamosios vietos? Galvoji, jog jie čia tiesiog neskraido? Dar ir kaip skraido, tereikia paprašyti!

Lietuva – nuostabus kraštas, o kiekvienas miestas, miestelis ar kaimelis yra unikalus ir vertas dėmesio. Tai ką matai vaikštant miesto gatvėmis yra viena, o štai pakilus link debesų atsiveria visai kiti toliai, visai kita panorama, kuri užburia ir atskleidžia dar nematytą vietovės veidą. Miestai, vingiuotos gatvelės, sodri žaluma, miškai ir ežerai – pamatyti visa tai iš viršaus tikrai verta bent kartą gyvenime.

Skrydžio sąlygos

Skrydis virš tavo miesto galimas susirinkus mažiausiai 4 žmonių grupei. Jai grupė Jūsų mieste ne susirenka, skrydžio vietą galima pakeisti į Vilnių arba Trakus.

Skrydžiai vykdomi iš anksto suderintu laiku, jei tai leidžia oro sąlygos.

Išimtys pasirenkant vietą oro balionų skrydžiui

Skrydis oro balionu gali būti vykdomas praktiškai visose vietovėse, yra tik keli apribojimai.

Skrydžiai nevykdomi: pasienio zonoje, vietovėse, kur yra platūs miškų masyvai, zonose, kuriose draudžiami bet kokie skrydžiai (pvz., kariniai poligonai) bei Kuršių Nerijoje.

Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
 
Pavadinimas
Skrydis oro balionu Jūsų mieste
 
Kaina
89.00EUR