COOKIE_INFO COOKIE_UNDERSTAND

Loty balonem w Wiłkomierzu

Kod produktu: SOB_UKM
-10 %
89,00 € stara cena 99,00 €
Termin dostawy: 1

Opis

Troki - litewska Wenecja, przykuje Państwa uwagę o każdej porze roku.

Dla czego warto wybrać Lot balonem w Trokach:

  • Romantyczny lot. O każdej porze roku Troki pulsują subtelną romantyką, która pobudza ludzi na spontaniczne uczynki, naprzykład - zaręczyny. A na wysokości lotu ptaka nad zamkiem Książęcym to ma jeszcze bardziej jaskrawe odcienie.
  • Atgaiva akims. Praskristi virš Trakų, reiškia praskristi virš natūralaus ir didingo gamtos sukurto paveikslo, kuriame karaliauja miškai ir ežerai ir tik mažyčiai civilizacijos lopinėliai išduoda, jog ten, apačioje gyvename ir mes.
  • Būnant ant žemės to nepamatysi. Trakuose ir aplink juos yra net 32 ežerai. Apeiti aplink visus ko gero neįmanoma. O pamatyti tokį grožį norėtųsi… Tai įmanoma tik vienu būdu – pakilus virš Trakų.

Trakai jau ne kartą tapo Lietuvos vizitine kortele, o vaizdai su Trakų pilimi nuolat puikuojasi turistiniuose leidiniuose ar atvirutėse. Tačiau jokia atvirutė ar geriausio fotografo užfiksuotas kadras neatstos to vaizdo iš oro baliono, kurį gali išvysti savo akimis. Neįtikėtinas kraštovaizdis atima kvapą.

Skrydžio metu matomi svarbiausi Trakų objektai: Trakų pilis, Trakų miestelis, Užutrakio dvaras. Esant palankioms sąlygoms ežeruose atsispindintys oro balionai sukuria ypatingą išvykos aurą. Nepamirškite fotoaparato!

Padovanok dovanų kuponą sau ar savo artimiem žmonėms. Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.